Eğitim

Kusursuz Farkındalık Eğitimi, Türkiye’nin en iyi bireysel gelişim sistemidir. Bu eğitim sistemi ile tanışarak hayatınızda büyük bir dönüşüm yaratabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Eğitim toplam yedi modülden oluşmaktadır. Her modülde de farkındalığınızı geliştirecek uygulamalar bulunmaktadır. Günlük hayatta kolayca uygulanabilen bu teknikler ile bakış açınız genişleyecek, kendinizi ve çevrenizi hiç olmadığı kadar net görmeye başlayacaksınız. Eğitim sırasında pek çok konuda hayrete düşeceksiniz ve “bu benim aklıma daha önceden neden gelmedi?” diyeceksiniz.

7 Temel Gücü Aktif Etme

Yedi güçten birisi hayal gücüdür. Hayal gücünüzü kullanarak; geleceğinizi tasarlamayı, sınırlarınızı keşfetmeyi, kim olacağınızı şekillendirmeyi, aklınıza koyduğunuz şeyi başarmayı ve daha pek çok şeyi öğreneceksiniz.

7 Davranış ile Alışkanlıkları Şekillendirme

Kusursuz Farkındalık Alışkanlıkları, bizim en iyi versiyonumuz olmamıza katkı sağlayacak davranışlardır. Bununla beraber alışkanlık edinme konusunda işin en ince bilgileri öğreneceksiniz; alışkanlık kazanma, kalıcı alışkanlık edinme, alışkanlıkları değiştirme, alışkanlıklarla kendimizi geliştirmenin yolları ve dahası.

7 Soru ile Problem Çözme

Hazırladığımız iş bitirici sorular, size aradığınız cevabın bulunmasını değil, engel olan problemlerin ortadan kaldırılmasını amaçlar. Eğitiminde anlatacağımız bu sorular mucizevi etkiye sahiptir. Çünkü cevaplanamazlar. Böylece problemler hiç cevaplanmadan aşılmış olur. Engellerin üzerinden atlayarak hedefinize ilerlersiniz. Devrim yaratacak sorularla tanışmaya hazır mısınız?

7 Duygu ile Sınırsız Zenginlik

Gerçek zenginlik duygularımızdır. Olumsuz duygu yoktur, duygunun olumsuz kullanımı vardır. Çünkü insan sevgiyi bile olumsuz kullanabilir. Her duygunun sonsuz tonda rengi bulunur. İnsan kendisine ne kadar farkındalık katarsa o ölçüde duyguları zenginlik kazanır ve peşinden de diğer zenginlikleri elbette bulur. Yedi temel duygunun yanında bu duygulara engel olan hal ve davranışları da birlikte inceleyeceğiz.

7 Temel Meditasyon ile Aklın Ötesine Yolculuk

Akıl, beş duyu organının yanında altıncı gibidir. Fakat göz veya kulak gibi olmadığı için insan kendisinin akıl olduğunu zannedebilir. Yedi temel meditasyon ile aklın imkansız saydığı fakat mümkün olan gerçeklere meditasyon yoluyla ulaşacağız. Bu güne kadar bildiğiniz ama farketmediğiniz dünyayı, meditasyon ile keşfedeceğiz. Meditasyonların yedi tanesi temeldir. Fakat eğitime katıldığınızda daha fazla meditasyon tanıtacağız. (Kusursuz Meditasyon Nedir?)

Diğer yedi teknik de sürpriz olsun.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Bireysel Gelişim Eğitimi'ne Kimler Katılabilir?

Risk Almaktan Çekinmeyen: Risk yoksa kazanç da yoktur. Hayatta, aldığımız riskler kadar kendimizi canlı hissederiz. Hata yapmaktan çekinmeden risk almak, kendini geliştirmenin birinci kuralıdır.

Değişime Hazır Olan: Her yolculuk, varılacak yere göre planlanır ve hedef belirli değilse değişim gerçekleşmez. İçinizde, hayallerinizi gerçekleştirmek için duyduğunuz bir itilim varsa değişime hazırsınız demektir.

Merak Duygusu Olan: Merak duygusu olmayan insan kendisinden kurtulmaya çalışır. Merak eksikliği yolculuğu çileli bir hale getirmektir. Bizim amacımız kendimizden kurtulmak değil, kendimizi keşfetmektir. Sadece merak duygusu ile doğru sorular sorarak hakikatleri öğrenmek ve zevk almak mümkündür.

Stresi Kaldırabilen: Gerçek rahatlık ve dinginlik stresin içindedir. Kendini keşfeden insanın stresi artar. İnsanın sorumlulukları bilgisi oranında yükselir. Stressiz insan zayıf insandır ve böyle biri gelişemez. Stresten kaçmayan ve onunla yüzleşmeye hazır olan herkes, bizden eğitim alabilir.

Eğitim Hakkında Bilgiler

Eğitim Tarihi
Eğitimler hafta sonlarında verilecektir. 8 gün, günde 6 saat. Toplam 48 saat sürmektedir.
1-2-8-9-15-16-22-23 Nisan 2023, Saat: 11.00-17.00
Eğitim Yeri
Bulunduğunuz yer. (Gerçek zamanlı olarak zoom uygulaması üzerinden verilecektir.)
Eğitim ücretini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.
İletişim